, niedziela 9 sierpnia 2020
Międzynarodowe Wyścigi Wózków za nami
Zawody polegały na jak najszybszym pokonaniu trasy, idąc z wózkiem. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Międzynarodowe Wyścigi Wózków za nami

mat.pras.
Międzynarodowe Wyścigi Wózków za nami

W minioną niedzielę, 19 maja 2019 r. przy Campingu Olza odbyły się Międzynarodowe Wyścigi Wózków w Chodzie.

Zawody polegały na jak najszybszym pokonaniu trasy, idąc z wózkiem. Do zmagań przystąpiło 18 rodziców, wraz z dziećmi, którzy rywalizowali w trzech kategoriach: mama z wózkiem, tata z wózkiem, rodzina z wózkiem. W ostatnim przypadku wózek musiały pchać dwie osoby jednocześnie. Trzy najszybsze osoby w każdej kategorii otrzymały medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez firmy Yoomi oraz IQ, zaś wszyscy uczestnicy zostali obdarowani dyplomami uczestnictwa. Przed zmaganiami przeprowadzona została rozgrzewka z wózkami.

Imprezę uatrakcyjniły animatorki, które malowały dzieciom twarze i tworzyły balonowe zwierzątka. Wydarzenie to odbyło się w wielu miastach w Polsce już po raz czwarty, zaś w Cieszynie przeprowadzono je po raz pierwszy. Celem imprezy było pokazanie, że nawet będąc rodzicem małego dziecka, można prowadzić aktywny tryb życia. Organizatorem międzynarodowego wydarzenia było Stowarzyszenie BuggyGym, zaś cieszyńskie wyścigi zorganizowała i przeprowadziła instruktorka BuggyGym z Cieszyna, Bożena Foltyn.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama