, wtorek 18 stycznia 2022
Mały krok w poprawie połączeń do Bielska
Nowe połączenie powinno pojawić się w rozkładzie jazdy w czerwcu bieżącego roku. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Mały krok w poprawie połączeń do Bielska

KT
Wraca kurs z Bielska-Białej do Strumienia o godz. 18:20. Taką deklarację na spotkaniu w Urzędzie Gminy Chybie wysunął Sylwester Lisowicz właściciel firmy Linea-Trans. Na razie ostatni autobus z Bielska-Białej odjeżdża o godz. 16:20.

To spotkanie było jednym z wielu na drodze starań gminy Chybie o polepszenie publicznej komunikacji na trasie do/z Bielska-Białej. Dodatkowy kurs jest wynikiem rozmów na Radzie Przewoźników w Cieszynie oraz po przeprowadzonej debacie. Jest on krokiem do spełnienia oczekiwań pasażerów, zwłaszcza uczniów szkół średnich i ich rodziców, dojeżdżających na co dzień do Bielska-Białej.

Nowe połączenie powinno pojawić się w rozkładzie jazdy w czerwcu bieżącego roku. Prace nad jego przywróceniem mogą zająć nawet dwa miesiące, zwłaszcza przy zatwierdzeniu zamian w rozkładzie jazdy w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama