, środa 17 lipca 2019
Łobuzy w Browarze Zamkowym. Konkurs!
Zdecydowanie najbardziej roztańczona ostatkowa impreza na Śląsku Cieszyńskim! fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Łobuzy w Browarze Zamkowym. Konkurs!

red./mat.pras.
Tegoroczny karnawał dobiega końca. W ostatnią sobotę (3 lutego) na Scenie COK wystąpiły gwiazdy YouTube: Letni, Chamski Podryw oraz Kabaret Czwarta Fala. Teraz pora na drugą część cieszyńskich ostatków. Publiczność będą bawić tym razem Łobuzy. U nas do zdobycia dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie!

Łobuzy i Mega Dance Party - zdecydowanie najbardziej roztańczona ostatkowa impreza na Śląsku Cieszyńskim! Na żywo zagra dla Was zespół Łobuzy - autorzy hitów "Ona czuje we mnie piniądz", "Dla Ciebie kupie se spodnie" ! Discomił (anielski śpiew), Dj Yolo A.K.A "Keith RIchards" (gitara z piekła) i Jabba Drummer (perkusja z lombardu) wstrząsną sceną Cieszyńskiego Browaru.
A po koncercie - tańce do białego rana z naszymi Djami.

9 lutego, godz. 20.00 Łobuzy w Cieszynie! // Ostatki w Browarze Zamkowym Cieszyn cz.2. Bilety: 35 zł/os
Bilety dostępne w biurze podawczym Urzędu Miasta, gdzie mieści się tymczasowy sekretariat COK lub przed koncertem w Browarze.


UWAGA! KONKURS!

Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na koncert zespołu Łobuzy! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Jakim utworem zadebiutowała w 2015 roku formacja Łobuzy?
Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl wraz imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, pod który wyślemy wiadomość w przypadku wygranej.
Konkurs trwa do czwartku (08.02) do godziny 18:00! Po zakończeniu wylosujemy dwie osoby, które będą mogły odebrać swoje wejściówki tuż przed koncertem w Browarze Zamkowym!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama