, czwartek 9 kwietnia 2020
Lato z książką po raz kolejny w Ustroniu
Literackie namiot pojawi się w Ustroniu w dniach 13-15 lipca. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Lato z książką po raz kolejny w Ustroniu

red.
To już 7. edycja Lata z książką. W tym roku ponownie zawita do Ustronia. Odbędzie się w myśl hasła Morze-Góry-Mazury.

Lato z książką zapoczątkowano w 2012 roku. To jedno z ciekawszych wydarzeń literackich, jakie odbywają się w naszym kraju. Przez ostatnie lata event odbywał się cyklicznie w Łebie, Mikołajkach, Ustroniu oraz Szczyrku. Udział w inicjatywie brały najważniejsze polskie wydawnictwa, a wśród gości pojawili się m.in.: Wojciech Cejrowski, Krystyna Mazurówna, Ilona Felicjańska, Steffen Möller, Bogdan Rymanowski, Jacek Pałkiewicz, Elżbieta Cherezińska, Krzysztof Skiba, Piotr Gąsowski, Robert Biedroń, Maria Czubaszek, Dariusz Dziekanowski, Karolina Szostak i wielu innych. Organizatorzy dbają również o strefę dziecięcą, w której odbywają się m.in. warsztaty literacko-plastyczne.

Literacki namiot pojawi się w Ustroniu w dniach 13-15 lipca. W tym roku odbędzie się spotkanie z Joanną Jurgałą-Jureczką, Agnieszką Lis, Bogusławem Chrabotą, Piotrem Goćkiem, Karoliną Wilczyńską, Krystyną Mazurówną, Elżbietą Rodzeń, Natalią Sońską, Panem Pierdzołką oraz Bogdanem Rymanowskim. Przez wszystkie trzy dni odwiedzić możemy kiermasz książek, a także strefę dla dzieci z licznymi atrakcjami. W niedzielę otwarta zostanie również strefa kibica.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: https://www.latozksiazka.pl/blank-1

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama