, poniedziałek 6 lipca 2020
IMGW: Burze z gradem i silny wiatr
Ostrzeżenie dotyczące silnego wiatru, burz i opadów gradu rozesłało także Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.  fot: pixabay.comDodaj do Facebook

IMGW: Burze z gradem i silny wiatr

KT
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej-Państwowy Instytut Badawczy ostrzega przed burzami z gradem, jakie mogą pojawić się na Śląsku Cieszyńskim w godzinach popołudniowych, a także w nocy. Ostrzeżenie obowiązuje do piątku, 14 czerwca, do godz. 6.00.

- Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 50 mm oraz porywami wiatru do 115 km/h. Miejscami grad – informuje Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie.

Ostrzeżenie dotyczące silnego wiatru, burz i opadów gradu rozesłało także Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

Przypomnijmy, że wciąż obowiązuje ostrzeżenie wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej-Państwowy Instytut Badawczy dotyczące występowania upałów. Ostrzeżenie obowiązuje do najbliższej niedzieli, 16 czerwca.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama