, piątek 10 lipca 2020
II Międzynarodowa Konferencja Przyrodnicza Pogranicza Polsko - Czesko - Słowackiego
W dniach 27-28 maja 2017 roku w Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich (ul. Stary Dwór 4) odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Przyrodnicza Pogranicza Polsko-Czesko-Słowackiego.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

II Międzynarodowa Konferencja Przyrodnicza Pogranicza Polsko - Czesko - Słowackiego

mat.pras.
W dniach 27-28 maja 2017 roku w Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich (ul. Stary Dwór 4) odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Przyrodnicza Pogranicza Polsko-Czesko-Słowackiego. 

Pierwsza edycja konferencji odbyła się w marcu 2016 roku i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naukowców i przyrodników z Polski, Czech oraz Słowacji. Salon Dworu Kossaków dosłownie pękał w szwach!

Udział w konferencji to świetna okazja, by poznać bliżej przyrodę regionu i poszerzyć swoją wiedzę na temat problemów, z którymi się ona boryka. To także możliwość nawiązania ciekawych znajomości pomiędzy przyrodnikami i naukowcami z pogranicza Polski, Czech 
i Słowacji i niepowtarzalna szansa do wymiany informacji i doświadczeń.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkie osoby interesujące się przyrodą, nie tylko te posiadające przed nazwiskiem tytuł naukowy w dziedzinie nauk przyrodniczych! Można aktywnie włączyć się w konferencję poprzez przygotowanie wystąpienia lub wziąć udział jako wolny słuchacz.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama