, piątek 17 lipca 2020
Honorowe członkostwo RIG
Anna Grygierek burmistrz Strumienia oraz wójt Jasienicy Janusz Pierzyna otrzymali honorowe członkostwo Regionalnej Izby Gospodarczej. fot: UG StrumieńDodaj do Facebook

Honorowe członkostwo RIG

red./mat.pras.
Anna Grygierek burmistrz Strumienia oraz wójt Jasienicy Janusz Pierzyna otrzymali honorowe członkostwo Regionalnej Izby Gospodarczej. Uroczyste wręczenie odbyło się w poniedziałek 11 czerwca w Katowicach podczas Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zgromadzenia Członków Regionalnej Izby Gospodarczej.

Tytuł honorowy został przyznany w uznaniu za zasługi we wsparciu działalności i rozwoju katowickiej Izby, także za zaangażowanie we współpracę, oraz wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Gratulacje samorządowcom złożyły władze Izby oraz goście zjazdu, m.in. Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński, który również odebrał honorowe członkostwo RIG.

Izba zrzesza blisko pół tysiąca firm, reprezentuje interesy gospodarcze przedsiębiorców, udziela im wsparcia i pomocy w trudnych sytuacjach, ale też promuje zasady etyki i uczciwości w biznesie, aktywnie uczestniczy w pracach legislacyjnych oraz promuje zrzeszone w niej firmy w kraju i za granicą.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama