, środa 29 stycznia 2020
Gram i Bucze 2018 dla 4-letniej Oliwii
Odbędzie się on 30.06.2018 r. na boisku szkolnym w Górkach Wielkich.  fot: DTGDodaj do Facebook

Gram i Bucze 2018 dla 4-letniej Oliwii

KT
Festiwal Charytatywny w Górkach Wielkich – Gram i Bucze to festiwal pełny dobrej muzyki, świetnej energii i dobrego humoru. Przede wszystkim niosący pomoc potrzebującym. Odbędzie się on 30.06.2018 r. na boisku szkolnym w Górkach Wielkich.

Od czterech lat gmina Brenna wraz z zespołem Elipsa oraz Stowarzyszeniem "Dogonić Czas" organizują festiwal charytatywny Gram i Bucze w Górkach Wielkich, chcąc pomóc zarówno najbardziej potrzebującym dzieciakom z okolicy, jak i lokalnym oraz zaprzyjaźnionym zespołom. W tym roku organizatorzy postanowili pomóc 4-letniej Oliwii, która od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce cztero-kończynowe, ma padaczkę i problemy ze wzrokiem. Oliwia jest bardzo radosną i pogodną dziewczynką, lubi spacery i kontakt z innymi ludźmi. Wymaga jednak stałej kontroli specjalistów i lekarzy, co wiąże się z częstym wychodzeniem z domu, a właściwie z samego poddasza. Dlatego tak bardzo potrzebna jest pomoc życzliwych ludzi. Zbiórka jest przeznaczona na windę i rehabilitację.

Znamy już zespoły, jakie zagrają na dużej scenie na boisku szkolnym. Muzyczną ucztę zaserwują:
o godz. 15:00 zespół niespodzianka, o godz. 16:15 Elipsa, o godz. 17:30 Lazy Leg, o godz. 18:45 Sonbird. Pojawi się również mnóstwo atrakcji i zabaw zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz unikatowe przedmioty do wylicytowania. Na tym nie koniec, bo zaraz po festiwalu swój koncert zagra gwiazda wakacji - Elektryczne Gitary.

Na windę i rehabilitację dla 4-letniej Oliwii trwa również zbiórka online: https://zrzutka.pl/na-winde-dla-chorej-oliwii

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama