, czwartek 19 lipca 2018
Dzień otwarty basenów solankowych i wspólne bieganie w szczytnym celu
Z bezpłatnych kąpieli będzie można korzystać od godz. 10.00 do 20.00 – wejście na basen zawsze o pełnej godzinie.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Dzień otwarty basenów solankowych i wspólne bieganie w szczytnym celu

mat.pras./red.
Dzień otwarty basenów solankowych i wspólne bieganie w szczytnym celu


Dzień otwarty basenów solankowych i wspólne bieganie w szczytnym celu

Tegoroczne Otwarcie Sezonu Uzdrowiskowego jest dla Uzdrowiska Ustroń wyjątkowe! Pół wieku temu rozpoczęła się budowa kompleksu sanatoriów, a miastu Ustroń nadano status uzdrowiska. Wtedy też rozpoczęła się historia Uzdrowiska Ustroń, które dzisiaj jest najbardziej charakterystyczną częścią dzielnicy Zawodzie i integralną częścią Ustronia.

Dla wszystkich turystów i mieszkańców z tej okazji otworzą się drzwi do Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia. 18 czerwca 2017 r. otwarte zostaną nowoczesne i zmodernizowane baseny solankowe dla wszystkich chętnych. Z bezpłatnych kąpieli będzie można korzystać od godz. 10.00 do 20.00 – wejście na basen zawsze o pełnej godzinie.

Jedną z atrakcji Dnia Otwartego będzie wspólne bieganie w ramach akcji Biegamy-Pomagamy. Poprzez bieganie można wspomóc ustrońskie Stowarzyszenie Można Inaczej. Podstawową działalnością Stowarzyszenia jest prowadzenie Ośrodka Pracy z Dziećmi i Młodzieżą "Można inaczej" oraz oddziałów ośrodka we wszystkich dzielnicach miasta. Ośrodek świadczy swoim podopiecznym usługi w zakresie pracy socjoterapeutycznej, pomocy w nauce szkolnej, organizacji zajęć profilaktyczno-rozwojowych oraz terapii zajęciowej. Teraz podopieczni Stowarzyszenia będą mogli skorzystać z zajęć na ustrońskim basenie. Każdy kilometr przebiegnięty na bieżni to jedna wejściówka na basen. Liczy się każdy kilometr – a im więcej kilometrów, tym więcej wejściówek. Do dyspozycji biegaczy będą 4 bieżnie i 6 godzin czasu (godz. 10.00-16.00).

Szczegółowe informacje na temat wszystkich atrakcji już wkrótce na stronie internetowej www.uzdrowisko-ustron.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama