, środa 24 kwietnia 2019
Drugie życie książki używanej
Zdjęcie poglądowe. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Drugie życie książki używanej

DR
Szukasz ciekawych książek, ale niekoniecznie chcesz zapłacić za jedną nawet do kilkudziesięciu złotych? Alternatywą może być kiermasz książki używanej, który odbędzie się już w najbliższą środę (14 listopada br.). Stoisko w holu głównym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie będzie otwarte od godz. 9:00 do godz. 15:00. Organizatorem kiermaszu jest Biblioteka Miejska w Cieszynie.

Przy odrobinie cierpliwości, każdy znajdzie coś dla siebie. Na kiermaszu pojawi się kilkaset różnych pozycji. Oprócz powieści, organizatorzy przygotowali propozycje dla dzieci, książki związane ze sztuką, kierunkami studiów w Cieszynie – etnologią, historią, religią, socjologią czy psychologią – pojawią się również różnorodne poradniki. Ceny książek rozpoczynają się od złotówki, niektóre wycenione zostały na 5 – 6 złotych.

To co najbardziej cieszy podczas kiermaszu, to możliwość zakupu (w zależności od ceny) nawet kilkudziesięciu książek w cenie jednej książki z księgarni. Pamiętajmy, że przy okazji możemy wesprzeć Bibliotekę Miejską w Cieszynie, która z tych pieniędzy będzie mogła uzupełnić swoje zbiory o nowe pozycje.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama