, piątek 10 lipca 2020
Cieszyn: zamknięty odcinek ul. Frysztackiej
Od 25 lutego zamknięty zostanie odcinek ul. Frysztackiej – od ulicy Hażlaskiej do ul. Folwarcznej. fot: arch. GCDodaj do Facebook

Cieszyn: zamknięty odcinek ul. Frysztackiej

KT
To ważna informacja dla kierowców. Od 25 lutego zamknięty zostanie odcinek ul. Frysztackiej – od ulicy Hażlaskiej do ul. Folwarcznej. Rozpoczyna się realizacja inwestycji związanej z przebudową drogi na tym odcinku oraz budową muru oporowego.

Kierowcy będą zmuszeni do korzystania do objazdu. Wyznaczony on został ulicami: Zamkowa – Dojazdowa – Mostowa – Rzeźnicza – Łączna – Pawła Dombke. Planowany termin przywrócenia ruchu na ul. Frysztackiej to sierpień 2019 roku.

- W zakres inwestycji wchodzi budowa nowej kanalizacji deszczowej, budowa muru oporowego i wykonanie nowej nawierzchni wraz wymianą podbudowy. Ponadto w tym okresie zostanie wykonana przekładka fragmentu sieci gazowej oraz wymiana wodociągu – informuje Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama