, poniedziałek 16 lipca 2018
Cieszyn z szansą na nagrodę
Do 26 września można zagłosować na miejscowość, która w nagrodę zostanie sfilmowana z lotniczej perspektywy i pokazana w specjalnym odcinku programu „Polska z góry”. fot: twoje-miasto.planeteplus.plDodaj do Facebook

Cieszyn z szansą na nagrodę

red./mat.pras.
Po plebiscycie National Geographic na 7 nowych cudów Polski, w której jednym z nominowanych był kościół pw. św. Mikołaja, mamy kolejną okazję, by wypromować Cieszyn. Do 26 września można zagłosować na miejscowość, która w nagrodę zostanie sfilmowana z lotniczej perspektywy i pokazana w specjalnym odcinku programu „Polska z góry”.

Przypomnijmy, że kościół pw. św. Mikołaja z Cieszyna znalazł się wród 32 nominowanych w tegorocznej edycji konkursu 7 Cudów Polski. Znajdująca się na banknocie 20 złotowym rotunda w tym samym konkursie w 2013 roku zajęła 3 miejsce. O tym, że w tegorocznej edycji zajęła ona 10 miejsce zdecydowali internauci w drodze głosowania.

Teraz Cieszyn ma szansę na zdobycie nagrody w innym konkursie. Jest nią film kręcony z lotu ptaka, który zostanie wyemitowany w Planete+, polskim kanale dokumentalnym, który jest organizatorem konkursu. Szanse na wygraną są tym większe, że głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców – dlatego nawet najmniejsza wieś ma szansę na zwycięstwo.

Zagłosować na Cieszyn można pod adresem: https://twoje-miasto.planeteplus.pl/miejscowosc/924158-cieszyn

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama