, poniedziałek 16 lipca 2018
Cieszyn: Mobilny bilet
Według statystyk liczba osób korzystających z tej aplikacji powoli się zwiększa. fot: PixabayDodaj do Facebook

Cieszyn: Mobilny bilet

red./mat.pras.
W Cieszynie bilet komunikacji miejskiej za pomocą telefonu komórkowego - w systemie moBILET możemy kupić od stycznia 2014 roku. moBILET jest szybkim i prostym sposobem na zakup biletu za pomocą telefonu. Można go nabyć w każdym miejscu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez odliczania drobnych czy szukania otwartego punktu sprzedaży. Według statystyk liczba osób korzystających z tej aplikacji powoli się zwiększa.

Mięsięcznie za pośrednictem moBILET-u sprzedawanych jest około 350 biletów (50-70 osób kupujących). Niektóre funkcje aplikacji są dostępne w trybie offline, np. zmiana ustawień, wybieranie pozycji z listy czy okazanie biletu do kontroli). Połączenia z Internetem wymaga moment zakupu biletu, aktualizacja taryfy i sprawdzenie stanu konta. Aplikacja działa na smartfonach z systemem: Android, IOS, Blackberry, Windows Phone i Windows Mobile.

Co zrobić aby rozpocząl korzystanie z usługi? Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację na swój telefon komórkowy, następnie zarejestrować się na stronie www.mobilet.pl oraz wybrać odpowiednią formę płatności. Za pośrednictem aplikacji kupić moża zarówno bilet jednorazowy, jak i miesięczny. Tak zwane "kasowanie biletu" trwa dzięki aplikacji średnio około 5 sekund. Bilet natomiast ważny jest z chwilą jego skasowania. Kontrola odbywa się podobnie, jak tradycyjnego biletu papierowego.

Więcej informacji możemy znaleźć na stronie: http://www.mobilet.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama