, poniedziałek 17 grudnia 2018
Cieszyn – Miasto przyjazne Seniorom
Program przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy ukończyli 60. rok życia.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn – Miasto przyjazne Seniorom

red./mat.pras.
3 sierpnia 2017 roku, gmina Cieszyn przystąpiła do programu „Ogólnopolska Karta Seniora”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie MANKO, wydawca magazynu „Głos Seniora” i do chwili obecnej wydała 98 Kart Seniora. Program przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy ukończyli 60. rok życia.

„Ogólnopolska Karta Seniora” jest programem działającym na terenie całej Polski, w punktach wskazanych przez partnerów, którzy przystąpili do Programu – obecnie ponad 95 000 seniorów w całej Polsce posiada swoją Kartę.

Posiadacze Karty Seniora mogą skorzystać z promocji przygotowanych przez partnerów Stowarzyszenia MANKO – „Głosu Seniora”, czyli przez podmioty (organizacje, instytucje, przedsiębiorstwa), które przygotują specjalną lub dostosują już istniejącą ofertę promocyjną na swoje produkty i/lub usługi dla seniorów. Do Programu przystąpiły również poszczególne jednostki organizacyjne gminy Cieszyn.

Informacje o cieszyńskich partnerach Programu można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Cieszynie, w zakładce: Ogólnopolska Karta Seniora (po prawej stronie uwidocznione logo Karty Seniora), natomiast informacje o wszystkich partnerach uczestniczących w Programie są udostępniane na stronie internetowej programu www.glosseniora.pl.

Karta skierowana jest dla seniorów, którzy ukończyli 60. rok życia. Mieszkańcy Cieszyna otrzymają lokalną edycję Karty (z herbem i logo Cieszyna). Karta Seniora wydawana jest bezpłatnie i na czas nieokreślony w Wydziale Spraw Obywatelskich i Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Cieszynie, przy ul. Kochanowskiego 14, parter, pokój nr 1.
Do współpracy zapraszane są również podmioty (organizacje, instytucje, przedsiębiorcy) działające na terenie Cieszyna. Ma ona polegać na przygotowaniu specjalnej lub dostosowanej - już istniejącej oferty promocyjnej na swoje produkty i/lub usługi dla seniorów. W celu otrzymania statusu Partnera Programu należy wypełnić stosowny formularz i złożyć go w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Cieszynie przy ul. Skrajnej 5.

Obecnie do Programu przystąpiło 9 przedsiębiorców.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama