, sobota 7 grudnia 2019
Chybie: Transgraniczny plac zabaw
Wstęgę przecięli najmłodsi mieszkańcy gminy Chybie. fot: UG ChybieDodaj do Facebook

Chybie: Transgraniczny plac zabaw

red.
Chybie: Transgraniczny plac zabaw

1 lipca 2017 r. odbyło się oficjalne otwarcie nowego placu zabaw przy OSP Zarzecze-Frelichów. To projekt, który powstał dzięki współpracy z Gminą Cierlicko w Republice Czeskiej.

Wstęgę przecięli najmłodsi mieszkańcy gminy Chybie, dla których organizatorzy zapewnili liczne atrakcje. Było malowanie twarzy, tor z przeszkodami, przeciąganie liny, a przede wszystkim zabawy na nowym placu zabaw. Impreza zorganizowana została w ramach projektu „Transgraniczna Kraina Zabawy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko i budżetu państwa. Na jego realizację przeznaczono 76 tysięcy złotych, a 85% środków wykorzystanych zostało właśnie z Funduszu Mikroprojektów POWT CZ-PL 2014-2020.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

I znowu Euroregion!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama