, niedziela 5 lipca 2020
Bilet do teatru za 300… groszy
Tego dnia będzie można obejrzeć spektakl pt.”DyBBuk”. fot: Teatr PolskiDodaj do Facebook

Bilet do teatru za 300… groszy

red./mat.pras.
W Dzień Teatru Publicznego 12 maja br. Teatr Polski w Bielsku-Białej przyłącza się do akcji „Bilet do teatru za 300 groszy”. Tego dnia będzie można obejrzeć spektakl pt.”DyBBuk”.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona wyłącznie w kasie Teatru Polskiego 12 maja od godz. 10:00 aż do ich wyczerpania. Spektakl rozpocznie się o godz. 18:00. Warto pamiętać o kilku zasadach. Jedna osoba może kupić tylko dwa bilety. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji ani zakupu biletów online.

Dzień Teatru Publicznego obchodzony jest od 2015 roku. Pomysł zrodził się na 250-lecie istnienia teatru publicznego w Polsce. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a powodzenie udało się utrzymać przez kolejne lata. Od 12 do 19 maja br. w akcji udział weźmie 100 teatrów z 39 polskich miast.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama