, piątek 25 maja 2018
Będzie szybciej i sprawniej
Dla wygody klientów dodatkowe ekrany obrazujące postęp kolejki zamontowano nie tylko w sali głównej wydziału ale także w holu i kawiarni . fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Będzie szybciej i sprawniej

red./mat.pras.
Ruszył nowy system kolejkowy, który docelowo ma poprawić sprawność oraz komfort obsługi klienta załatwiającego sprawy urzędowe w Wydziale Komunikacji cieszyńskiego Starostwa. Podobne rozwiązania wdróżyły już wcześniej inne urzędy.

Takie systemy kolejkowe dobrze sprawdzają się tam, gdzie do wyboru jest kilka stanowisk czy punktów obsługi.

- Biletowy system zarządzania kolejką w Wydziale Komunikacji zdecydowanie ją uporządkuje i mam nadzieję znacznie poprawi sprawność obsługi. Każdy klient samodzielnie wskaże rodzaj załatwianej sprawy i pobierze indywidualny dla konkretnej procedury bilet. Na bilecie system wskazuje ilość osób oczekujących w wybranej kolejce. Dla wygody klientów dodatkowe ekrany obrazujące postęp kolejki zamontowano nie tylko w sali głównej wydziału ale także w holu i kawiarni - mówi Starosta Cieszyński Janusz Król.

System docelowo umożliwi rezerwację kolejki również przez internet. Jednak na to rozwiązanie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama