, środa 8 kwietnia 2020
Album dla małych Cieszyniaków
„Mój pierwszy album”: zawiera 28 stron. Tematycznie nawiązuje do Cieszyna i tradycji cieszyńskich. fot: arch. GCDodaj do Facebook

Album dla małych Cieszyniaków

red./mat.pras.
Od stycznia tego roku rodzice nowo narodzonych dzieci otrzymują w momencie rejestracji swoich pociech w Urzędzie Stanu Cywilnego w Cieszynie książeczkę, która ma stanowić szczególnie po latach – skarbnicę pięknych wspomnień.

„Mój pierwszy album”, czyli prezent przygotowany na powitanie małych mieszkańców Cieszyna zaprezentował podczas grudniowej konferencji Burmistrz Miasta Ryszard Macura. „Mój pierwszy album”: zawiera 28 stron. Tematycznie nawiązuje do Cieszyna i tradycji cieszyńskich. Do tej pory miłym, powitalnym akcentem był śliniaczek opatrzony logiem Cieszyna, a także list gratulacyjny z podpisem burmistrza miasta. I tak też pozostanie. Dodatkowo jeszcze od teraz pierwsze chwile dziecka – rodzice będą mogli spisywać w specjalnie przygotowanych albumach.

Na najmłodszych mieszkańców czeka łącznie 1000 sztuk. Burmistrz zaznacza jednak, że będzie to systematyczne działanie i liczy na wszelkie sugestie i wskazania, które pozwolą inicjatywę dziecięcego albumu rozwijać nadal.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama