, sobota 26 maja 2018
Akcja "Igła" w Czeskim Cieszynie
Czeski Cieszyn był dzisiaj jednym z 30 miast w Republice Czeskiej, gdzie strażnicy, wyposażeni w odpowiedni sprzęt przeczesywali miasto i zbierali igły pozostawione przez narkomanów. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Akcja "Igła" w Czeskim Cieszynie

red.
Pomimo tego, że w Czeskim Cieszynie nie ma większych problemów z narkomanami dożylnymi, Straż Miejska przyłączyła się do ogólnokrajowej akcji "Igła". 18 kwietnia strażnicy wyruszyli, by oczyścić piaskownice, parki i boiska ze zużytych igieł.

Czeski Cieszyn był dzisiaj jednym z 30 miast w Republice Czeskiej, gdzie strażnicy, wyposażeni w odpowiedni sprzęt przeczesywali miasto i zbierali igły pozostawione przez narkomanów.

Strażnicy przeszli razem 65 km i znaleźli 22 strzykawek. Kiedy poprawi się pogoda przeszukają również za pomocą wykrywacza metali publiczne piaskownice i ogródki w przedszkolach pod kątem ostrych przedmiotów.

W ostatnim czasie Straż Miejska w Czeskim Cieszynie zakupiła wykrywacz metali, który będzie w skali całego roku pomocny przy wyszukiwaniu niebezpiecznych materiałów z przestrzeni publicznej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama