, czwartek 21 marca 2019
52 pary małżeńskie ze złotym jubileuszem
Przeżyli ze sobą 50 lat a nawet więcej.  fot: DRDodaj do Facebook

52 pary małżeńskie ze złotym jubileuszem

DR
Przeżyli ze sobą 50 lat a nawet więcej. Małżonkowie obchodzący Złote Gody odebrali 4 kwietnia w Sali Sesyjnej cieszyńskiego Ratusza medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Medale i kwiaty wręczali jubilatom burmistrz Ryszard Macura oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Artur Lorek. Nie zabrakło słów wdzięczności i gratulacji. - W imieniu mieszkańców Cieszyna, chciałbym żebyście Państwo ode mnie usłyszeli wielkie słowa podziękowania - mówił burmistrz Cieszyna – Bardzo Wam za to dziękujemy, że jesteście, że miłujecie siebie wzajemnie, że dar miłości przyjęliście jako takie zobowiązanie.
Pojawiły się również serdeczne życzenia. - Chciałbym życzyć Państwu tego, byście tą miłością nadal się dzielili na przekór trudnościom, które towarzyszą życiu każdego z nas. Życzę wzajemnej miłości, szacunku najbliższych osób, ich obecności - dodał Ryszard Macura.

O oprawę muzyczną zadbał Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej, który odśpiewał jubilatom uroczyste sto lat. W tym roku swój złoty jubileusz świętowały 52 pary małżeńskie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama