, środa 26 luty 2020
3. Czechowicka Noc Kultury
Już 11 maja br. instytucje w Czechowicach- Dziedzicach otwierają się dla zwiedzających. fot: MDK Czechowice-DziedziceDodaj do Facebook

3. Czechowicka Noc Kultury

red.
Już 11 maja br. instytucje w Czechowicach- Dziedzicach otwierają się dla zwiedzających, szykując na ten wieczór wiele atrakcji.

W godz. 16:00 – 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się Jarmark Kolekcjonerski, będzie można obejrzeć zabytkowe pojazdy, a także posłuchać opowieści o dawnych strojach. O godz. 18:30 warto odwiedzić Szkołę Podstawową nr 10, by poczuć klimat przełomu XIX i XX wieku i nauczyć się walca, a na spotkaniu w tajemniczym ogrodzie posłuchać koncertu Chóru Moniuszko. Następnie uczestnicy zostaną przewiezieni do Goczałkowic-Zdroju, gdzie nastąpi finał wieczoru: trochę historii, dobrej zabawy i pysznego jedzenia, ponadto program artystyczny Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento i tancerek ze Szkoły Tańca Saida Dance Academy w Bielsku-Białej.

Wszystkie szczegóły pod linkiem: http://mdk.czechowice-dziedzice.pl/2018/04/3-czechowicka-noc-kultury/

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama