, środa 24 kwietnia 2019
12. edycja nietypowej imprezy
To jedyna taka impreza w regionie. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

12. edycja nietypowej imprezy

red./mat.pras.
Po raz 12. odbyła się nietypowa impreza, która na stałe wpisała się w letnie atrakcje regionu. "Ochabskie Papaje", to zarazem konkurs i wyścig samoróbek - pojazdów własnej konstrukcji.

To jedyna taka impreza w regionie. Ze względu na pojemność silników, pojazdy startowały w trzech kategoriach. Nie bez znaczenia była również stylizacja, zarówno kierowców, jak i ciągników. Pasjonaci ochabskich wyścigów przyjechali z różnych stron, nawet z Lublińca i z Czech. Trudna trasa, adrenalina, wrażenia, zabawa i smaczne "zaplecze" złożyły się na atrakcyjną, rodzinną imprezę, którą zorganizowali: Rada Sołecka wsi Ochaby wraz ze Skansenem Ochaby i przyjaciółmi. Wyścigom towarzyszyła wystawa zabytkowych, rolniczych pojazdów a także innego sprzętu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama