, poniedziałek 6 lipca 2020
Zmarł Roman Klasa- były piłkarz Cukrownika i Wisły Strumień
W wieku 64 lat zmarł Roman Klasa. fot: Facebook- Wisła StrumieńDodaj do Facebook

Zmarł Roman Klasa- były piłkarz Cukrownika i Wisły Strumień

W wieku 64 lat zmarł Roman Klasa. Wśród przyjaciół znany jako „Lolek”. Piłkarz, który kończył karierę w Chybiu. Wprowadził Cukrownika do III ligi. Później był zawodnikiem Wisły Strumień, a także trenerem grup młodzieżowych Orła Zabłocie.

Klasa na początku występował w Zagłębiu Wałbrzych. Następnie w sezonie 1974/75 przeszedł do Gwardii Koszalin. Tam spędził trzy lata, zyskując sobie wielu zwolenników. Podobnie było w Pogoni Szczecin, gdzie trafił po przygodzie z Gwardią. Stał się podstawowym graczem i ulubieńcem kibiców.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Bardzo wstrząsnęła mną wieść o śmierci Romana. W mojej pamięci zawsze pozostanie pogodnym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem, a przede wszystkim wszystkich traktował równo. ŻEGNAJ.

i sędzia wyjątkowy, zawsze budził sympatię, śmiech, jak go drużyna po meczu dobrze ugościła to pan sędzia wracał do domu 2 dni pozniej :P sympatyczny, z poczuciem humoru. Spoczywaj w pokoju Romku i wybacz wszystkie ch.... z trybun ;)

Człowiek historia!
Kondolencje dla rodziny.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama