, niedziela 5 lipca 2020
Zagłosuj na cieszyńską Ekozofię
PSOUU Koło w Cieszynie ubiega się o godło "Ekoinspiracji 2013" - tytuł mający charakter uznaniowy. Każdy, kto weźmie udział w zabawie i zagłosuje może zgłosić się do udziału w konkursie. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Zagłosuj na cieszyńską Ekozofię

SM, MAT. PRAS.
- Czy współpraca między Uniwersytetem Śląskim a Stowarzyszeniem może liczyć na wyróżnienie? Liczymy, że tak - pytają członkowie Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Koło w Cieszynie i zachęcają do głosowania na PSOUU Cieszyn w plebiscycie "Ekoinspiracja", organizowanym przez miesięcznik "Ekologia i Rynek".

Celem plebiscytu jest promocja zagadnień związanych z ochroną środowiska, propagowanie zdrowego stylu życia, kształtowanie postaw przyjaznych środowisku naturalnemu i nagłaśnianie pozytywnych działań na rzecz ochrony środowiska. Stąd też międzynarodowa konferencja "Ekozofia Niepełnosprawnych - holistyczne podejście do terapii, rehabilitacji i edukacji" zorganizowana wespół z cieszyńskim Wydziałem Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach została nominowana do "Ekoinspiracji 2013" w dziedzinie "Partnerstwo".

Przypomnijmy, że dwudniowe, międzynarodowe sympozjum naukowe zakończone wydaniem książki (również w formie bezpłatnego e-booka - do pobrania tutaj) poruszało koncepcję projektu budowy Centrum Kształcenia i Wymiany Doświadczeń "Ekozofia Niepełnosprawnych" (więcej tutaj).

PSOUU Koło w Cieszynie ubiega się o godło "Ekoinspiracji 2013" - tytuł mający charakter uznaniowy. Każdy, kto weźmie udział w zabawie i zagłosuje może zgłosić się do udziału w konkursie (nagrodami są m.in: tablet, 3 Smartfony, 3 vouchery obejmujące podwójne zaproszenia na pobyt w Hotelu Miłomłyn, 3 roczne prenumeraty miesięcznika "Ekologia i Rynek" oraz nagrody książkowe). Głosowanie potrwa do końca stycznia 2014 roku.

Aby zagłosować na PSOUU Koło w Cieszynie należy wejść na stronę plebiscytu (kliknij tutaj), a następnie z prawej strony wybrać "Ekozofię Niepełnosprawnych" jako przykład pozytywnego Partnerstwa. Można oddać tylko jeden głos.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama