, sobota 16 stycznia 2021
Z powodu koronawirusa nieczynny UM w Ustroniu. Nie działa również kolejka na Czantorię
W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID - 19 u jednego z pracowników tutejszego Urzędu Miasta, ratusz został zamknięty do 15 maja.  fot: UM UstrońDodaj do Facebook

Z powodu koronawirusa nieczynny UM w Ustroniu. Nie działa również kolejka na Czantorię

red.mat.pras.
W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID - 19 u jednego z pracowników tutejszego Urzędu Miasta, ratusz został zamknięty do 15 maja. Do odwołania nieczynna pozostaje również Kolej Linowa na Czantorię. Tam koronawirusa wykryto u dwóch pracowników wyciągu.

Od 11 maja do piątku, 15 maja Urząd Miasta w Ustroniu pozostaje zamknięty. Powodem jest koronawirus.

- W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID - 19 u jednego z pracowników Urzędu Miasta, informujemy, że zgodnie z decyzją Burmistrza Miasta Ustroń Przemysława Korcza, w dniach 11 - 15 maja Urząd Miasta Ustroń pracuje zdalnie - poinformowali przedstawiciele miasta.

Urząd wznowi pracę w poniedziałek 18 maja.

- Mamy nadzieję, że od 18 maja Urząd Miasta Ustroń będzie pracował nadal w specjalnym reżimie sanitarnym, ale z możliwością kontaktu telefonicznego z odpowiednimi, odpowiadającymi za określone kwestie pracownikami Urzędu – informują urzędnicy.

Nieczynna do odwołania pozostaje również Kolej Linowa na Czantorię w Ustroniu. Tu także powodem jest koronawirus, którego zdiagnozowano u dwóch pracowników kolei.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama