, piątek 4 grudnia 2020
Uwaga kierowcy! W Wiśle czekają utrudnienia i objazdy
Przewidywany okres zamknięcia odcinka ul. Czarne - ok. 2 miesiące. Dokładna data uzależniona będzie od rzeczywistego postępu robót. fot: Starostwo Powiatowe CieszynDodaj do Facebook

Uwaga kierowcy! W Wiśle czekają utrudnienia i objazdy

red.mat.pras
W związku z trwającą realizacją przebudowy drogi powiatowej 2675 S - ul. Czarne w Wiśle, dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu drogowego, na czas wykonywania robót od dnia 4 maja 2020 r. od godziny 07:00 zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu. Uwaga kierowcy będą objazdy.

Z całkowitego ruchu wyłączony zostanie odcinek długości ok. 200m, usytuowanego pomiędzy skrzyżowaniem z os. Bajcary, a Małą Zaporą na rzece Wiśle.

Na czas zamknięcia w/w odcinka ulicy Czarne w Wiśle wyznaczono objazd (w obu kierunkach): drogą wojewódzką DW942 - ul. Wyzwolenia, drogą wojewódzką DW941 - ul. 1 Maja, Kopydło, Głębce, przez przełęcz Kubalonkę i ul. Zameczek.

W ciągu przebudowywanego pozostałego odcinka drogi z wyjątkiem całkowicie wyłączonego odcinka będą sukcesywnie wprowadzane poszczególne etapy tymczasowej organizacji ruchu, gdzie ruch pojazdów odbywać się będzie wahadłowo i sterowany będzie za pomocą sygnalizacji świetlnej.

Przewidywany okres zamknięcia odcinka ul. Czarne - ok. 2 miesiące.
Dokładna data uzależniona będzie od rzeczywistego postępu robót.

Mieszkańcy oraz lokalni przedsiębiorcy - użytkownicy drogi powiatowej 2675 S - ul. Czarne w Wiśle - proszeni są o stosowanie się do objazdów i informacji przekazywanych bezpośrednio przez przedstawiciela Wykonawcy robót.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama