, piątek 14 sierpnia 2020
Sezon jest już na ostatniej prostej
Mimo wielu komplikacji związanych przede wszystkim z wybuchem pandemii koronawirusa, udało się dokończyć piłkarskie rozgrywki niemal we wszystkich krajach. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Sezon jest już na ostatniej prostej

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Mimo wielu komplikacji związanych przede wszystkim z wybuchem pandemii koronawirusa, udało się dokończyć piłkarskie rozgrywki niemal we wszystkich krajach. Dużymi wyjątkami pod tym względem są Francja i Holandia, których federacje zdecydowały się odwołać swoje ligi. Do rozegrania została już tylko Liga Mistrzów i najprawdopodobniej wszystko pójdzie zgodnie z planem.

W sierpniu poznamy klubowego mistrza Europy

Euro 2020 zostało przełożone na kolejny rok, ale klubowe rozgrywki kontynentalne, czyli Liga Mistrzów i Liga Europy zostaną dokończone. Stanie się to już po zakończeniu wszystkich krajowych lig - pierwszy raz Champions League i Europa League zostaną rozegrane po sezonie, kiedy normalnie trwa przerwa pomiędzy sezonami. Tradycyjnie w wielu krajach rozpocząłby się już wtedy sezon 2020/21, ale tym razem sytuacja jest absolutnie wyjątkowa. 

Kiedy sezon został przerwany, Liga Mistrzów była na etapie 1/8 finału. Niektóre dwumecze zostały dokończone, a inne czekają na rewanż. Pechowcami, którzy zdążyli jeszcze odpaść z rozgrywek są: Tottenham Hotspur, Liverpool, Valencia oraz Borussia Dortmund. Co ciekawe, “Koguty” i “The Reds” rok temu dostały się do finału, a teraz pożegnały się z Champions League na tak wczesnym etapie. 
W ćwierćfinale Ligi Mistrzów na pewno zagrają natomiast: Paris Saint-Germain, RB Lipsk, Atletico Madryt i Atalanta. Jedna z tych drużyn zagra również w wielkim finale, ponieważ w tym sezonie, wyjątkowo, zamiast losowania do etapu półfinałów, stworzono drabinkę i wiadomo już, że Bayern Monachium, który jest jednym z głównych faworytów, w następnym dwumeczu zmierzy się z FC Barceloną lub SSC Napoli. Zwycięzca pary Manchester City - Real Madryt zmierzy się z Juventusem Turyn lub Olympique Lyon. 

Obok Bayernu Monachium jako głównego faworyta do zwycięstwa upatruje się Manchester City, który musi rozegrać jeszcze rewanż z Realem Madryt na swoim stadionie. Na Santiago Bernabeu “The Citizens” pokonali “Los Blancos” 2:1, co daje im bardzo dużą przewagę przed drugim spotkaniem. Nie można jednak zapominać o Juventusie, FC Barcelonie, Paris Saint-Germain czy Atletico Madryt. W sierpniu w piłce nożnej będzie działo się naprawde wiele i wszyscy czekamy na rozstrzygnięcia z wypiekami na plaży. 

Mecze Ligi Mistrzów będzie można obstawiać u bukmachera

Wszystkie wydarzenia sportowe, w tym mecze Ligi Mistrzów, można obstawiać na stronach bukmacherów, którzy działają na polskim rynku zakładów wzajemnych. W trakcie przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa bukmacherzy również przeżywali swój głęboki kryzys, ale teraz znów wszystko funkcjonuje tak, jak dawniej, przynajmniej z perspektywy gracza. 

Wszystkie największe firmy przygotowały swoją specjalną ofertę powitalną dla nowych graczy, którzy zdecydują się założyć nowe konto na ich stronie. W niektórych przypadkach wymagane jest wpisanie kodu promocyjnego w trakcie rejestracji. Jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce jest Betclic. Aby skorzystać z oferty powitalnej wystarczy kliknąć tutaj i założyć nowe konto. 

Drugim bukmacherem z ofertą z bonusami dla nowych graczy można znaleźć na stronie Betfan. Aby z niej skorzystać, wystarczy kliknąć tutaj i założyć konto na stronie bukmachera, a w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny.
Przed rejestracją warto przeczytać specjalny poradnik, dzięki któremu dowiemy się więcej o zasadach działania bonusów, procesie rejestracji i dokonywaniu wpłat i wypłat na konto. 

Obstawianie zakładów bukmacherskich dozwolone jest wyłącznie po ukończeniu 18 roku życia. Zakłady dostępne są na stronach u legalnych bukmacherów posiadających stosowne zezwolenie przyznane przez Ministerstwo Finansów. Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek nieposiadających takiego zezwolenia jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama