, niedziela 28 luty 2021
Powiat Cieszyński: Silny mróz od czwartku do niedzieli
Oprócz ostrzeżenia o silnym mrozie, do czwartku na terenie powiatu cieszyńskiego obowiązuje także komunikat, w ramach którego prognozuje się wystąpienie opadów śniegu fot: MMDodaj do Facebook

Powiat Cieszyński: Silny mróz od czwartku do niedzieli

MM
W najbliższych dniach na terenie powiatu cieszyńskiego spodziewane jest znaczne ochłodzenie, w efekcie którego temperatura może obniżyć się nawet do -25°C - ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Kiedy można spodziewać się największego spadku temperatur?

Najniższe temperatury spodziewane są z czwartku na piątek, wtedy temperatura minimalna może wynieść od -25°C do -15°C. Silny mróz na terenie powiatu cieszyńskiego może doskwierać nam aż do niedzieli. Od piątku temperatura minimalna może wynieść od -20°C do -15°C.

Oprócz ostrzeżenia o silnym mrozie, do czwartku na terenie powiatu cieszyńskiego obowiązuje także komunikat, w ramach którego prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 10 cm do 15 cm.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama