, piątek 10 lipca 2020
Oscypek został laureatem XXII edycji konkursu "Teraz Polska"
Laureatem Polskiego Godła Promocyjnego w XXII edycji Konkursu "Teraz Polska" jest m.in. oscypek. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Oscypek został laureatem XXII edycji konkursu "Teraz Polska"

BŚ/ mat. pras.
W XXII edycji konkursu "Teraz Polska" jednym z laureatów został oscypek. Nagrodę Polskiego Godła Promocyjnego przyznano 11 czerwca w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Każdego roku do rywalizacji w konkursie stają firmy, które liczą na potwierdzenie walorów jakościowych, technologicznych i użytkowych swoich produktów oraz usług. W tym roku spośród 76 nominowanych do Godła (32 produkty, 18 usług, 8 innowacji, 14 gmin i 4 inwestycji zagranicznych) Kapituła wybrała 31 Laureatów.

Laureatem Polskiego Godła Promocyjnego w XXII edycji Konkursu "Teraz Polska" w kategorii PRODUKTY SPOŻYWCZE - LOKALNE I TRADYCYJNE jest m.in. oscypek. Nagrodę w imieniu baców odebrali: Krzysztof Król Łęgowski - dyrektor Tatrzańskiej Agencji Rozwoju Promocji i Kultury, Kazimierz Furczoń - baca z Podhala oraz Piotr Kohut - baca z Beskidu Śląskiego.

Godło "Teraz Polska" mogą używać wszyscy bacowie posiadający certyfikaty na obszarze chronionym geograficznie, zatem na terenie gminy Istebna można promować od dziś oscypka jako produkt regionalny nagrodzony Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska".

Konkurs "Teraz Polska" do dziś pozostaje jedynym niekomercyjnym konkursem gospodarczym, a jego finał w Teatrze Wielkim - jednym z największych wydarzeń biznesowych. Przez dwie dekady wyłonionych zostało blisko 500 Laureatów.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama