, piątek 4 grudnia 2020
Oddział Ginekologiczno- Położniczy wznawia działalność
Zawieszenie działania Oddziału ginekologiczno-położniczego oraz Oddziału neonatologicznego nastąpiło w oparciu o zgodę wydaną przez Wojewodę Śląskiego, było chwilowe – trwało tylko 14 dni.  fot: pixabay.plDodaj do Facebook

Oddział Ginekologiczno- Położniczy wznawia działalność

UM
Od 31 sierpnia Szpital Śląski w Cieszynie wznawia działalność Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Neonatologicznego.

Zawieszenie działania Oddziału ginekologiczno-położniczego oraz Oddziału neonatologicznego nastąpiło w oparciu o zgodę wydaną przez Wojewodę Śląskiego, było chwilowe – trwało tylko 14 dni.

Podczas dwutygodniowej przerwy przeprowadzono niezbędne prace remontowe, aby zapewnić jak najlepsze warunki wszystkim Pacjentkom, przyszłym mamom oraz maluszkom, które przychodzą na świat w cieszyńskim szpitalu.

Oddziały już czekają na ponowne powitanie Pacjentek i Noworodków!

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

w skrócie Oddział Rzeźniczy

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama