, środa 16 stycznia 2019
Naturhouse - jesteśmy w centrum...
Z Naturhouse pokochasz siebie! fot: mat.NaturhouseDodaj do Facebook

Naturhouse - jesteśmy w centrum...

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Naturhouse - jesteśmy w centrum...

Porad udziela dietetyk Sonia Swoboda, specjalista w zakresie celiakii i nietolerancji laktozy.


Naturhouse - jesteśmy w centrum...

Nowe Centrum Dietetyczne Noturhouse w Cieszynie ul. Szeroka 3, tel. 666 109 985

Wiosna to najlepszy czas na zmianę nawyków żywieniowych i pozbycia się zbędnych kilogramów. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Naturhouse jest światowym liderem w dziedzinie żywienia i dietetyki.

W Polsce nasze Centra Dietetyczne istnieją od kwietnia 2006 r. Obecnie w kraju działa ponad 260 naszych placówek dietetycznych. Natomiast na świecie Naturhouse posiada swoje Centra w 40 krajach.
Nasi dietetycy na przestrzeni lat dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii utraty kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi.
Połączenie trzech elementów: pełnowartościowej i odpowiednio zbilansowanej diety, uczącej prawidłowych nawyków żywieniowych, suplementacji oczyszczającej i odżywiającej organizm, opartej na naturalnych ekstraktach roślin oraz stała opieka dietetyka, który na bieżąco monitoruje efekty diety sprawia, że nasza metoda jest kompleksowa i efektywna. Należy pamiętać, że aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe modne diety nie muszą być odpowiednie dla każdego. Jedynie dietetyk oceniając dotychczasowy sposób żywienia i poznając Twój organizm może dobrać kurację dopasowaną do indywidualnych potrzeb.
W naszym nowo otwartym Centrum Dietetycznym w Cieszynie porad udziela dietetyk Sonia Swoboda, która ukończyła studia z dietetyki w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Jest również specjalistką w zakresie celiakii i nietolerancji laktozy.
Działające wcześniej przy ulicy Menniczej Centrum Dietetyczne Naturhouse zostało przeniesione na ulicę Szeroką 3 i jest jedynym punktem Naturhouse w mieście - jesteśmy w centrum...
Z bezpłatnych konsultacji można skorzystać od poniedziałku do piątku.

Poniedziałek: 11:00 - 19:00,
Wtorek: 10:00 - 18:00,
Środa: 8:00 - 16:00,
Czwartek: 7:00 - 15:00,
Piątek: 7:00 - 15:00

Zapraszamy!

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Mnie bardzo skutecznie udało się schudnąć z cateringiem dietetycznym Wygodna Dieta. Jeśli nie ma ktoś pomysłu jak się za odchudzanie zabrać to jak najbardziej polecam. ;)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama