, poniedziałek 6 lipca 2020
Najlepsza Przestrzeń Publiczna: Rusza głosowanie internetowe
Wśród zgłoszonych realizacji znalazła się również budowa fontanny solankowej wraz z odnowieniem małej architektury w Parku Miejskim w Strumieniu. fot: slaskie.plDodaj do Facebook

Najlepsza Przestrzeń Publiczna: Rusza głosowanie internetowe

JM
Dziś rozpoczyna się internetowe głosowanie na najpopularniejszą realizację zakwalifikowaną do konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2013. Wśród nich znalazły się trzy projekty z terenu powiatu cieszyńskiego.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 36 realizacji. Zgłoszenia dotyczą 27 gmin. Są wśród nich rynki miejskie, place, skwery i deptaki, tereny rekreacyjne, obiekty usługowe, sportowe, handlowe oraz gastronomiczne. Wszystkie zgłoszenia spełniają warunki formalne konkursu i zostały zakwalifikowane do dalszej oceny.

Znalazły się wśród nich trzy projekty z terenu powiatu cieszyńskiego: stworzenie SportPark - Parku Sportowego w Cieszynie, modernizacja Śląskiego Szpitala Reumatologiczno-Rehabilitacyjny im gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu, a także budowa fontanny solankowej wraz z odnowieniem małej architektury w Parku Miejskim w Strumieniu.

Wyniki głosowania internautów nie mają wpływu na werdykt jury, które przyzna Nagrody i Wyróżnienia Marszałka Województwa Śląskiego. Natomiast najpopularniejsza wśród internautów realizacja zostanie uhonorowana Nagrodą Internautów. Głosowanie będzie trwało do końca sierpnia. Polega na przyznaniu punktów trzem wybranym inwestycjom. Wśród osób biorących udział w głosowaniu internetowym rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

Uroczystość ogłoszenia wyników konkursu odbędzie się w podczas tegorocznych Śląskich Dni Architektury.

Swój głos można oddać tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama