, sobota 19 września 2020
Nabór wniosków na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych
Wnioski o dofinansowanie powyższego zadania można składać w terminie od 25 maja do 10 czerwca 2020 r.  fot: pixabay.plDodaj do Facebook

Nabór wniosków na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych

red.mat.pras.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Cieszynie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

Jaki jest termin składania wniosków?

- Wnioski o dofinansowanie powyższego zadania można składać w terminie od 25 maja do 10 czerwca 2020 r. Za datę złożenia wniosku uważa się datę wpływu do tut. Centrum - tłumaczy Agnieszka Baszczyńska, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

- Jednocześnie informuję, iż Rada Powiatu Cieszyńskiego w dniu 5 maja 2020 r. podjęła uchwałę Nr XVII/161/20 w sprawie określenia zadań realizowanych w roku 2020 ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w której określono, iż dofinansowania do turnusu rehabilitacyjnego w roku 2020 nie otrzymają osoby, które posiadają lekki stopień niepełnosprawności i/lub są mieszkańcami domów pomocy społecznej - mówi dyrektor PCPR.

W przypadku niewystarczającej wysokości środków PFRON, dofinansowania nie otrzymają również osoby dorosłe, które w roku ubiegłym tj. 2019, otrzymały dofinansowanie do udziału w turnusie.

Zasady realizacji przedmiotowego zadania oraz wnioski dostępne są w siedzibie PCPR oraz na stronie http://www.pcprcieszyn.ox.pl/turnusy-rehabilitacyjne .

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 33 47 77 115

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama