, piątek 21 luty 2020
Kolejny pożar w Brennej, nikomu nic się nie stało
W Brennej Leśnicy zapalił się budynek gospodarczy.  fot: Marcin GawlasDodaj do Facebook

Kolejny pożar w Brennej, nikomu nic się nie stało

Kolejny pożar w Brennej, nikomu nic się nie stało

Pożar wybuchł ok. godz. 20.00. fot. Marcin Gawlas

Trwa czarna seria pożarów w Brennej. Tym razem pożar wybuchł w budynku gospodarczym w Leśnicy.
- Ok. godz. 20.00 zapaliły się pozostałości siana w jednym z budynków gospodarczych. Pożar zdążyliśmy opanować, nikt nie ucierpiał - informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Ustroniu.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Pożar spowodowała niefrasobliwość by nie rzec głupota właściciela nieruchomości. W normalnym państwie zapłaciłby za spowodowanie zagrożenia mandat jak również pokryłby koszty akcji gaśniczej. Jeżeli nie zaczniemy od zaraz nakładać na sprawców sankcje to proces ciągłego palenia sie gospodarstw będzie stanowił niekończący się problem.

w naszych samorządach?...: "31-letni inspektor gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni został aresztowany za przyjęcie 5 tys. zł korzyści majątkowej.
Funkcjonariusz Centralnego Biura Antykorupcyjnego
Fot. Michal Jasiulewicz / AG
Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Bartosza A. na gorącym uczynku, w momencie przyjmowania w kopercie pieniędzy od właściciela firmy świadczącej dla miasta usługi związane z odśnieżaniem. To on poinformował CBA o korupcyjnej propozycji złożonej mu przez pracownika ZDiZ. Twierdzi, że za łapówkę chciał zapewnić mu nietykalność. - Gdyby np. jego firma źle odśnieżała, to inspektor A. nie miałby żadnych uwag - mówi rzecznik Prokuratury Okręgowej Grażyna Wawryniuk..."

"...Gmin, które likwidują formacje strażników, jest w całej Polsce coraz więcej. Straż rozwiązano ostatnio w Łagowej pod Kielcami. Argumenty były takie same jak w Rabie Wyżnej - funkcjonariusze zajmowali się głównie obsługą fotoradaru, a po zmianie przepisów dochody z tego tytułu zaczęły maleć. Straż likwiduje też Nasielsk na Mazowszu." Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,10605803,Koniec_strazy_miejskich.html#ixzz1d5...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama