, wtorek 19 czerwca 2018
Eurospar- Polskie sklepy spożywcze
Na terenie naszego sklepu znajdą Państwo również cukiernię. Ciasta, podobnie jak inne nasze wyroby są tworzone według tradycyjnych receptur, stosujemy sprawdzone mieszanki mąk. fot: arch. SpotDodaj do Facebook

Eurospar- Polskie sklepy spożywcze

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Eurospar- Polskie sklepy spożywcze

Cieszyn, ul. Stawowa 54


Eurospar- Polskie sklepy spożywcze

Dzięki własnej masarni oraz wędzarni dajemy naszym Klientom zawsze duży wybór mięs z gwarancją świeżości.


Eurospar- Polskie sklepy spożywcze

Na terenie sklepu możecie Państwo znaleźć obszerne stoisko z tzw. zdrową żywnością.


Eurospar- Polskie sklepy spożywcze

Możemy poszczycić się Tortem Sacher oraz Apfelstrudlem


Eurospar- Polskie sklepy spożywcze

Nasza piekarnia jest przykładem na to, że można połączyć tradycję z nowoczesnością nie po- garszając jakości wyrobów, tak istotną dla konsumenta w dzisiejszych czasach.

Jakość bez kompromisów

Któż z nas z nostalgią i tęsknotą nie wraca do przeszłości? Szukamy we wspomnieniach miejsc zapachów i smaków. Szczególnie spotkania rodzinne i święta kojarzą nam się z tradycyjnym smakiem potraw przygotowanych z dobrej jakości produktów, szynki, prawdziwego chleba pieczonego na zakwasie przez nasze babcie czy mamy. Tęsknimy za domowymi wypiekami. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć takie produkty, a zapracowanie i pośpiech nie pozwalają na przygotowanie ich osobiście.

Supermarket Eurospar powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty spożywcze. Nasz sklep jest w Cieszynie znanym i cenionym miejscem oferującym bardzo szeroki asortyment. Staramy się od samego początku zapewniać jak najwyższą jakość wyrobów, selekcjonować naszych dostawców, aby dostarczyć Klientom tylko najlepsze produkty. W naszym sklepie znajdą Państwo smaki tradycji i pewność, że oferowane produkty spełnią Państwa oczekiwania. Oprócz ciast i domowego chleba oferujemy wyroby mięsne smakujące jak te naszych dziadków i ojców. Dzięki własnej masarni oraz wędzarni dajemy naszym Klientom zawsze duży wybór mięs z gwarancją świeżości. Nie mamy potrzeby długiego przechowywania, czy transportu dlatego nie poddajemy mięs zbytecznej, sztucznej konserwacji. Proces wędzenia w naszych wędzarniach zaczynamy od starannego doboru mięs i odpowiednio dobranych przypraw. W wędzarni poddawane są działaniu dymu pochodzącego z wysokiej klasy drewna wędzarniczego. Rodzaj użytego podczas wędzenia drewna, jego jakość i wilgotność mają zasadniczy wpływ na wędliny: ich smak, aromat oraz barwę. Wiemy doskonale, jak sprawić, by nasz wyrób zachwycił i nie pozostawił obojętnym. Uzyskany efekt, a przede wszystkim zadowolenie klienta to wieloletnie doświadczenie i pasja. Jedyny dylemat jaki Państwu pozostawimy to wybór odpowiednich dla siebie wędlin. Tym wszystkim, dla których jest to trudne proponujemy „SZYNKĘ lub BOCZEK Z WYNDZOKA”. W naszej piekarni znajdą Państwo pieczywo, którego receptury znane są w okolicach od setek lat. Sprowadzamy pieczywo z 16 piekarni, wśród których są piekarnie wypiekające chleb według tradycyjnych receptur. Każdy z nas tęskni za chlebem z dzieciństwa. Za jego zapachem i twardą skórką. Często jeszcze ciepły podkradany po kawałku był ważniejszy niż gniew naszych matek. Właśnie taki chleb mogą Państwo ”podkraść” w naszym sklepie.

Na terenie naszego sklepu znajdą Państwo również cukiernię. Ciasta, podobnie jak inne nasze wyroby są tworzone według tradycyjnych receptur, stosujemy sprawdzone mieszanki mąk. Nie stosujemy spulchniaczy i polepszaczy (są to substancje posiadające w nazwie E). Dajemy więc Państwu duży wybór regionalnych ciast. Można u nas kupić prawdziwy regionalny kołacz z makiem lub serem, kremówki, tarty oraz szeroką ofertę pysznych ciast. Możemy poszczycić się Tortem Sacher oraz Apfelstrudlem, który zachwycił swoim smakiem jury XVI Cieszyńskiego Konkursu Pieczenia Strudla zdobywając I miejsce. Z pewnością każdy łasuch znajdzie coś dla siebie, ale i każda zapracowana Pani domu znajdzie odpowiedni wypiek, który zachwyci i zaspokoi smaki domowników i gości. Produkty z naszej cukierni można podawać dzieciom, ponieważ nie posiadają konserwantów. Zatem sklep EUROSPAR wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumenta zamknął w jednym miejscu to wszystko, czego szukamy pokonując wiele kilometrów i tracąc tak cenny czas. Słuchając ludzi i ich potrzeb cały sztab ludzi pracuje na to, by dostosować się i dać wybór produktów bardzo dobrej jakości. Prowadzimy dokładną selekcję już na poziomie producentów, współpracując tylko z tymi, do których mamy pełne zaufanie. Wybierając tylko znanych i cenionych producentów żywności dbamy o to, by ich produkty spełniały wszelkie normy i Państwa oczekiwania.

Na terenie sklepu możecie Państwo znaleźć obszerne stoisko z tzw. zdrową żywnością. Ceniąc sobie jakość produktów, doceniamy również tą ekologiczną, ciągle uzupełniamy i poszerzamy naszą ofertę działu z Eco. Produkty w dziale ze zdrową żywnością są naturalne i zdrowe oraz pochodzą z upraw ekologicznych, posiadają specjalne certyfikaty nadane przez organy kontrolujące ekologiczną żywność. Przy każdym produkcie widnieje szczegółowy opis składu, dzięki któremu mogą Państwo łatwo doczytać, z czego się składa i czy jest on rzeczywiście dla państwa bezpieczny. Taka informacja szczególnie pomocna jest w trakcie stosowanych diet.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama