, sobota 22 stycznia 2022
Cieszyński SOR znów działa!
Od godziny 8:00 SOR Szpitala Śląskiego w Cieszynie przyjmuje już pacjentów zgłaszających się osobiście.  fot: arch.GCDodaj do Facebook

Cieszyński SOR znów działa!

red.mat.pras
Jak poinformowała dyrekcja Szpitala Szpitala Śląskiego w Cieszynie dzisiaj od godziny 8:00 Szpitalny Oddział Rartunkowy przyjmuje pacjentów zgłaszających się osobiście.

Zespoły Ratownictwa Medycznego nadal są jednak kierowane do pobliskich ośrodków.

- Robimy co w naszej mocy, ale pracujemy w ograniczonym składzie, dlatego bardzo prosimy Państwa o wyrozumiałość. O wznowieniu normalnej działalności SOR-u, która jest zależna od otrzymania wyników naszego zespołu medycznego, będziemy informować na bieżąco - czytamy w oświadczeniu.

Szpitalny Oddział Ratunkowy został zamknięty 24 marca. Z powodu zakażenia dwóch pracowników SOR, odsunięta od pracy musiała zostać cała ekipa współpracujących z zakażonymi lekarzy i pielęgniarek. Ich powrót do pracy może nastąpić nie wcześniej, niż po siedmiu dniach kwarantanny i przeprowadzeniu badań.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama