, sobota 19 września 2020
Cieszyński magistrat szuka kulinarnych przepisów!
Organizatorzy konkursu zapraszają do udziału wszystkich, którzy chcą podzielić się ciekawymi przepisami na cieszyńskie potrawy. fot: cieszyn.plDodaj do Facebook

Cieszyński magistrat szuka kulinarnych przepisów!

JM
Wydział Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Cieszynie ogłosił konkurs na najlepszy przepis kuchni cieszyńskiej. W ręce zwycięzcy trafi sprzęt AGD. Konkurs zakończony!

Organizatorzy konkursu zapraszają do udziału wszystkich, którzy chcą podzielić się ciekawymi przepisami na cieszyńskie potrawy. - Dajemy całkowitą dowolność. Mogą to być zarówno przepisy na desery, zupy, przekąski, czy całe danie - mówi Renata Karpińska, szefowa Wydziału Promocji i Informacji UM w Cieszynie.

Jeden uczestnik może zgłosić wiele przepisów (w przepisie muszą być podane składniki potrawy oraz ich ilość, a także dokładny opis przyrządzania). - Bardzo mile widziane są zdjęcia przyrządzonych potraw, a także ciekawostki rodzinne związane z kuchnią cieszyńską, na przykład tradycje związane z przyrządzaniem jej potraw - zachęcają organizatorzy.

Osoba, której przepis jury konkursu uzna za najlepszy, otrzyma sprzęt AGD.

Przepisy, wraz z podpisanym oświadczeniem, którego wzór jest dołączony do regulaminu, należy przesyłać do dnia 15 grudnia na adres: Urząd Miejski w Cieszynie, Wydział Promocji i Informacji, Rynek 1, 43-400 Cieszyn lub składać osobiście w Biurze Podawczym na parterze Ratusza.

Z Regulaminem Konkursu można zapoznać się na stronie www.cieszyn.pl. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 stycznia 2012 r.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama