, niedziela 28 luty 2021
Cieszyn: Obecnie nie ma pacjentów z podejrzeniem koronawirusa
Na chwilę obecną w Szpitalu Śląskim w Cieszynie nie przebywają pacjenci z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.  fot: arch.GCDodaj do Facebook

Cieszyn: Obecnie nie ma pacjentów z podejrzeniem koronawirusa

red.mat.pras
Wyniki badań pacjentów hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zarażenia koronawirusem są ujemne. Na chwilę obecną w Szpitalu Śląskim w Cieszynie nie przebywają pacjenci z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

Jak informują władze szpitala, w związku z wprowadzeniem w naszym szpitalu decyzją Wojewody Śląskiego podwyższonej gotowości związanej z zagrożeniem koronawirusem - wstrzymano przyjęcia planowe pacjentów na Oddziały: obserwacyjno-zakaźny, gruźlicy i chorób płuc, wewnętrzny i geriatryczny.

Obowiązuje nadto całkowity zakaz odwiedzin w Oddziale obserwacyjno-zakaźnym oraz Oddziale gruźlicy i Chorób Płuc.

W pozostałych oddziałach odwiedziny są ograniczone: od 14:00 do 16:00, przy czym jednego pacjenta w tym samym czasie może odwiedzić tylko jedna osoba.

Ponadto ograniczono możliwość wjazdu, parkowania i wejścia na teren szpitala. Informacja w tym zakresie znajduje się na stronie internetowej ZZOZ w Cieszynie.
Dodatkowe środki ostrożności będą wprowadzane adekwatnie do stopnia zagrożenia, zaleceń czy decyzji właściwych organów i służb.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama