, poniedziałek 10 sierpnia 2020
Cieszyn: Basen już czynny
Wolny czas można już spędzać na kąpielisku miejskim. Należy jednak pamiętać o stosowaniu się do zaleceń.  fot: UM CieszynDodaj do Facebook

Cieszyn: Basen już czynny

red.mat.pras.
Cieszyn: Basen już czynny


Cieszyn: Basen już czynny


Cieszyn: Basen już czynny

W tym roku za względu na epidemię letnie wakacje i urlop spędzać będziemy raczej w granicach kraju. Wielu mieszkańców nie zdecyduje się również na wyjazd z miasta. Do sytuacji dostosowują się placówki kultury szykując ofertę wakacyjną dla dzieci i młodzieży. Wolny czas można już spędzać na kąpielisku miejskim. Należy jednak pamiętać o stosowaniu się do zaleceń.

Stosując się do wytycznych wynikających ze stanu epidemii na terenie kąpieliska może znajdować się maksymalnie 622 osoby. W środę, 2 lipca z tej formy spędzenia czasu skorzystało ponad 250 osób.

Kąpielisko w lipcu jest otwarte codziennie w godzinach 9:30-19:30, w sierpniu w godz. 9:30 – 19:00. Nieznacznej podwyżce w stosunku do zeszłego roku uległy ceny biletów: bilet całodzienny normalny wynosi 8 zł, ulgowy 5 zł.

- Zapraszam do spędzania czasu na terenie kąpieliska. W najbliższym czasie uruchomiona zostanie także zjeżdżalnia. Każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwają ratownicy. Można aktywnie spędzić czas jak i zażywać kąpieli słonecznych - mówi Gabriela Staszkiewicz, Burmistrz Miasta Cieszyna.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama