, sobota 27 luty 2021
Chybie: Zamknięty przejazd kolejowy - objazdy
Od dzisiaj 17 sierpnia utrudnienia w ruchu czekają kierowców w Chybiu.  fot: arch. GCDodaj do Facebook

Chybie: Zamknięty przejazd kolejowy - objazdy

UM
Chybie: Zamknięty przejazd kolejowy - objazdy

Na ul. Bielskiej w Chybiu zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

Od dzisiaj 17 sierpnia utrudnienia w ruchu czekają kierowców w Chybiu. Przejazd kolejowy na ul. Bielskiej zostanie zamknięty na 8 dni. Będą objazdy.

Każdy kto choć raz miał okazję przejeżdżać przez Chybie, a co najważniejsze stać przed zamkniętym szlabanem, wie jak ważny dla mieszkańców jest ten przejazd. Głowna ulica Bielska jest najważniejszą w C drogą dla mieszkańców i kierowców. Zamknięty przejazd oznacza dla nich spory kłopot. Wszyscy mają więc nadzieję, że prace wykonane zostaną planowo.

Według projektu czasowej zmiany organizacji ruchu, przejazd drogowo – kolejowy w ciągu ul. Bielskiej zostanie zamknięty na okres około 8 dni począwszy od dnia 17.08.2020 r.

Zgodnie z otrzymaną informacją przesłaną przez firmę TRAKCJA DYWIZJA KOLEJOWA REGION POŁUDNIOWY, będącą Wykonawcą zadania pn.: "Rewitalizacja linii kolejowych nr 694/157/190/191 Bronów - Bieniowiec - Skoczów - Goleszów - Cieszyn/Wisła Głębce. Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na odcinku podg. Bronów - Wisła Głębce”, informujemy, że od 17.08.2020 r. na ul. Bielskiej w Chybiu zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama