, środa 2 grudnia 2020
Burze z gradem oraz opady deszczu
Prawdopodobieństwo wystąpienia opisanych zjawisk określono na 80% fot: SMDodaj do Facebook

Burze z gradem oraz opady deszczu

SM
Przed silnymi burzami podczas których opady deszczu wyniosą od 30 mm do 40 mm, lokalnie około 50 mm, oraz porywami wiatru do 65 km/h ostrzega IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie. Synoptycy informują, iż burzom lokalnie towarzyszyć mogą również opady gradu.

Ostrzeżenie IMGW-PIB Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie dla całego województwa śląskiego, dotyczące burz z gradem obowiązuje od czwartku, 7 sierpnia od godz. 12.00 do piątku, 8 sierpnia do godz. 6.30.

Synoptycy dodatkowo ostrzegają, iż w nocy z 7 na 8 sierpnia mogą wystąpić opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów może wynieść od 40 mm do 60 mm.

Prawdopodobieństwo wystąpienia opisanych zjawisk określono na 80%

[AKTUALIZACJA z dn. 8.08.2014 r.]

W piątek, 8 sierpnia od godz. 12.00 do godz. 22.00 meteorolodzy prognozują wystąpienie burz z opadami deszczu do 30 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 80%.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama