, środa 3 czerwca 2020
Z Zebrzydowic do Pragi lub Krakowa
Prywatny przewoźnik oferuje już sprzedaż biletów na terminy od 20 lipca do 1 września. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Z Zebrzydowic do Pragi lub Krakowa

KT
20 lipca uruchomione zostanie bezpośrednie weekendowe połączenie kolejowe Praga – Zebrzydowice – Katowice – Kraków! Pierwszy pociąg na tej linii wyruszy z Pragi.

Prywatny przewoźnik oferuje już sprzedaż biletów na terminy od 20 lipca do 1 września. Ceny zaczynają się już od 19 zł. Obowiązuje zasada: im wcześniej kupimy, tym taniej. Pasażerowie mają do wyboru trzy klasy: Economy, Business i Premium, jednak już w ten najniższej przewoźnik oferuje opiekę stewardów, możliwość zakupu ciepłych i zimnych przekąsek, możliwość korzystania z gniazdek elektrycznych oraz WiFi.

Jako pierwszy na tej linii pojedzie pociąg z Pragi - 20 lipca o 16.10, który pojawi się w Krakowie po 23.00. Pociąg zatrzyma się m.in. na stacjach: w Pardubicach, Ołomuńcu, Ostrawie, Boguminie, Zebrzydowicach, Pszczynie, Tychach, Katowicach, Mysłowicach, Oświęcimiu Dworach, Zatorze i Skawinie. W drodze powrotnej pociąg wyruszy z Krakowa 21 lipca o godz. 5.04, by w Pradze pojawić się przed 12.00. Pociąg będzie kursował z Pragi do Krakowa w piątki i niedziele, a z Krakowa do Pragi w soboty i poniedziałki.

Po zakończeniu prac modernizacyjnych na torach na polskim odcinku trasy przewoźnik przewiduje stopniowe zwiększanie częstotliwości kursów.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama