, niedziela 24 stycznia 2021
Wasze perfekcyjne wesele zaczyna się tutaj! W Folvarku U Klimosza!
W prezencie ślubnym lot widokowy. fot: Folvark U KlimoszaDodaj do Facebook

Wasze perfekcyjne wesele zaczyna się tutaj! W Folvarku U Klimosza!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Wasze perfekcyjne wesele zaczyna się tutaj! W Folvarku U Klimosza!

Folvark U Klimosza


Wasze perfekcyjne wesele zaczyna się tutaj! W Folvarku U Klimosza!

Folvark U Klimosza


Wasze perfekcyjne wesele zaczyna się tutaj! W Folvarku U Klimosza!

Folvark U Klimosza


Wasze perfekcyjne wesele zaczyna się tutaj! W Folvarku U Klimosza!

Wesele to jeden z najpiękniejszych dni w życiu, a przynajmniej taki być powinien. Niestety często w pogoni za dniem idealnym, jesteśmy tak zmęczeni, że nie mamy siły się nim cieszyć. Tak przynajmniej było w moim przypadku. Wszystko chciałam (czy też musiałam) zrobić sama, a przynajmniej nad wszystkim mieć pieczę. Efekt? Może i było pięknie, ale wiem, że nie chciałabym przeżywać tego po raz drugi. Po prostu padałam z nóg, a z niewyspania cienie pod oczami trzeba było solidnie maskować. Pilnowanie czy wszystko idzie zgodnie z planem, czy gościom niczego nie brakuje, czy fotograf już przyjechał i tort będzie podany o odpowiedniej porze, to tylko mały fragment tego, co miałam w głowie w dniu wesela. Nie polecam takiej organizacji żadnej pannie młodej. Jak więc urządziłabym swoje wesele dzisiaj? Oddałabym je w ręce kogoś, kto wszystkie te obowiązki przejmie za mnie, po to aby cieszyć się tym dniem od początku do końca i by móc powiedzieć, chciałabym ten dzień przeżyć jeszcze raz!

Na szczęście pojawiły się i u nas oferty kompleksowej obsługi wesel i to nie tylko dotyczące najmu sali i jej aranżacji w pakiecie z cateringiem i obsługą kelnerską. Mówię o konsultancie ślubnym z prawdziwego zdarzenia. Wedding planner to specjalista w dziedzinie organizacji ślubów i wesel. To osoba, która profesjonalnie zajmuje się przygotowaniem uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego oraz koordynuje przebieg całości na podstawie wcześniej opracowanego scenariusza. Taką usługę zapewnia Folvark Klimosz współpracujący z wieloma firmami w branży weselnej. To swoiste Centrum Weselne ze ślubnym showroomem, w którym można zobaczyć propozycje zarówno aranżacji stołów, począwszy od zastawy, serwetek i krzeseł, jak i wystawy współpracujących z Folvarkiem firm. To konsultant weselny po rozmowie z Narzeczonymi przygotowuje ofertę dostosowaną do ich potrzeb i opracowuje całość uroczystości. Mało tego, przez cały czas pilnuje, aby wszystko odbyło się zgodnie z ich życzeniem. To wedding planner dba o znalezienie odpowiedniego dekoratora, florysty, jeżeli marzy nam się wesele w modnym w tym sezonie kolorze; jego zadaniem będzie zaprojektowanie zaproszeń i wyszukanie gadżetów, jeśli zamarzy nam się wesele z motywem przewodnim. To on podpowie w jakiej cukierni są najwspanialsze ciasteczka, a w jakiej zamówić tort, który nie tylko wygląda, ale i wyśmienicie smakuje. To konsultant zaproponuje nam sprawdzonego fryzjera i wizażystę, a nawet salon, gdzie znajdziemy obrączki ślubne czy suknię naszych marzeń. I to on będzie się martwił czy z balonów w noc przed weselem nie uciekło powietrze i czy kwiaty na stołach są wystarczająco świeże. Nie naszym zmartwieniem będzie też nagła choroba lidera zakontraktowanego zespołu, kucharza czy kelnera. Nie zapomni o upominkach dla gości i będzie czuwał nad ich bezpiecznym rozwiezieniem do domów. Powierzenie organizacji wesela profesjonalistom pozwoli zaoszczędzić przyszłej Młodej Parze czas, którego zwykle nam brakuje i o dziwo! pieniądze. Bowiem ich kontrakty z firmami związane są często z wysokimi rabatami, ponadto dzięki temu zmniejszamy ryzyko nieprzewidzianych wypadków, bo są to firmy sprawdzone, za które sami ręczą, więc błędy przy wyborze podwykonawców eliminujemy już na początku. I to im zależy przede wszystkim na tym, aby nasze wesele było perfekcyjne w każdym calu. I wreszcie najważniejsze, sami, bez stresu, będziemy mogli się skupić, na przeżywaniu tego dnia tak, by zapadł nam w pamięci jako najpiękniejszy w życiu.

W Folvarku Klimosz można skorzystać z pomocy w organizacji całej uroczystości lub tylko przy wybranych elementach. Sam Folvark dysponuje kilkoma salami, w których można urządzać zarówno kameralne przyjęcia, jak i duże wesela. Ich układ pozwala na rozmieszczenie stołów w dowolnych kompozycjach. Sala balowa, urządzona w kolorystyce biało-srebrnej, może przyjąć 140 gości. Wyjątkowego czaru dodają jej lustra w srebrnych ramach, a zastosowane w sali najnowocześniejsze rozwiązania akustyczne, zapewniają perfekcyjne wygłuszenie pomieszczenia. Tą uniwersalną salę bardzo prosto można zaadaptować kolorystycznie i dopasować wnętrze do planowanego charakteru uroczystości. Bezpośrednio przy niej znajduje się pokój zabaw dla najmłodszych. Sala okolicznościowa na przyjęcia do 60 gości jest idealna na mniejsze przyjęcia weselne. Sale kameralne przygotowane na przyjęcia do 25 gości mają nieco odmienny charakter, posiadają ceglany sufit i kamienne ściany.
W Folvarku dostępny jest również luksusowy apartament w stonowanych, delikatnych barwach, który znajduje się na drugim piętrze budynku Folvark Klimosz. Państwo Młodzi nocleg wraz ze śniadaniem i butelką szampana otrzymują w prezencie.
Niezapomnianym podarunkiem i nie lada atrakcją przewidzianą dla Pary Młodej jest lot widokowy samolotem. Jest to wyjątkowy prezent od Folvarku Klimosz. Przy samolocie wykonać można oryginalną sesję plenerową czy realizować plenerowe elementy ślubnego teledysku.

Folvark Klimosz
ul. Katowicka 9
Pogwizdów
tel. 512 904 352
folvark@klimosz.pl
www.uklimosza.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama