, środa 29 stycznia 2020
Stacja naprawcza dla rowerów w Wiśle
Samoobsługowa stacja naprawcza, będzie służyć wszystkim rowerzystom potrzebującym szybkiej pomocy dla swojego sprzętu, drobnych napraw, czy chociażby dopompowania kół. fot: UM WisłaDodaj do Facebook

Stacja naprawcza dla rowerów w Wiśle

red./mat.pras.
W Wiśle pojawiła się samoobsługowa stacja naprawcza dla rowerzystów. Stanęła ona nad Wisłą przy Bulwarze Księżycowym, tuż obok Zabytkowego Parku Przygód.

Samoobsługowa stacja naprawcza, będzie służyć wszystkim rowerzystom potrzebującym szybkiej pomocy dla swojego sprzętu, drobnych napraw, czy chociażby dopompowania kół. - Stacja umożliwia między innymi wymianę dętki rowerowej, regulację hamulców, regulację przedniej i tylnej przerzutki czy montaż i demontaż pedałów rowerowych. Ręczna pompka powietrza z adapterem na wszystkie zawory rowerowe umożliwia dopompowanie powietrza również do wózków dziecięcych czy inwalidzkich. QR code znajdujący się na froncie stacji pozwala na skorzystanie z publikacji internetowych zawierających instrukcje napraw usterek rowerowych – informuje Urząd Miasta Wisła.

W wyposażeniu stacji znajdziemy: wkrętak-krzyżowy, wkrętak płaski, wkrętak TORX T25, klucz nastawny, klucze nasadowe do deskorolki, klucz płaski 8×10 mm, klucz płaski 13×15 mm, zestaw imbusów w rękojeści, łyżki do opon, stacjonarna ręczna pompka z tłokiem ze stali kwasoodpornej – zakres ciśnienia od 0>10 BAR z adapterem na wszystkie zawory.

Stacja została zakupiona w ramach projektu „Wisła i Jabłonków – połączeni przez rzekę” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko w ramach Funduszu Mikroprojektów Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama