, wtorek 18 stycznia 2022
Spacer Ornitologiczny z Henrykiem Linertem
Udział w spacerach jest bezpłatny. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Spacer Ornitologiczny z Henrykiem Linertem

Już 14 lipca odbędzie się pierwszy spacer organizowany w ramach wydarzenia "Dizajn w przestrzeni publicznej". Będzie to spacer ornitologiczny z Henrykiem Linertem.

Podczas pierwszego spaceru obserwacji poddane zostaną ptaki na stawach w Ochabach. Zbiórka o godz. 7:00 na parkingu przy kościele (ul. Gołyska). Kolejny spacer odbędzie się 25 sierpnia, a obserwacje obejmą okolice Jeziora Goczałkowickiego. Zbiórka o godz. 7:30 w Chybiu przy ul. Wyzwolenia 2.

Organizatorzy zalecają zabranie ze sobą lornetki. Udział w spacerach jest bezpłatny. Czas trwania każdego spaceru to około 2,5 godziny.

Ponadto, w Cieszynie odbędą się spacery historyczne z przewodnikiem PTTK pod hasłem "Przewodnik czeka...". Tutaj udział również jest bezpłatny. Zbiórka przy Informacji Turystycznej Zamku Cieszyn, ul. Zamkowa 3 (budynek C). Czas trwania spaceru to około 3 godziny.
Terminy: 15.07. - godz. 10.00 i 12.08. - godz. 10.00.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama