, sobota 19 września 2020
Pierwszy numer Tramwaju Turystycznie
Ciekawe propozycje, które są zarazem turystycznymi wizytówkami gmin, zebrane zostały w pierwszym, letnim wydaniu Tramwaju Turystycznego. fot: arch. TTDodaj do Facebook

Pierwszy numer Tramwaju Turystycznie

Wakacje nie muszą wcale oznaczać dalekich, zagranicznych podróży. Warto pomyśleć również o tym co nam bliskie, co mamy na wyciągnięcie ręki i zaplanować wakacyjny wypad z przyjaciółmi czy z rodziną do najpiękniejszych miejsc naszego kraju. Jednym z ciekawszych kierunków jest „Beskidzka 5”, po której oprowadza wydanie specjalne magazynu znanego już przez mieszkańców Śląska Cieszyńskiego - Tramwaju Cieszyńskiego, czyli Tramwaj Turystyczny na lato 2018.

„Beskidzka 5” jest produktem turystycznym utworzonym w 2004 roku. W jej skład wchodzą: Istebna, Brenna, Szczyrk, Ustroń i Wisła. Każdą z tych gmin wyróżniają odmienne walory i atrakcje turystyczne. Domeną Istebnej jest siła tradycji, Brennej – siła natury, Szczyrku – siła energii, Ustronia – siła zdrowia, a Wisły – siła źródeł. Razem pod nazwą „Beskidzka 5” tworzą niezwykłą ofertę turystyczną, łączącą wszystkie te koncepcje. Dzięki tej współpracy w Beskidzie Śląskim spędzić możemy weekend, jak i tygodniowy urlop. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, wypełniając czas wypoczynku atrakcjami jakie oferują gminy. Ciekawe propozycje, które są zarazem turystycznymi wizytówkami gmin, zebrane zostały w pierwszym, letnim wydaniu Tramwaju Turystycznego. Magazyn można znaleźć we wszystkich gminach powiatu cieszyńskiego, a także poza nim – w Jaworzu, Jasienicy, Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach. Prezentacje pięciu gmin w Tramwaju Turystycznym przetłumaczone zostały na język czeski i dostępne są również w Czeskim Cieszynie, Karwinej, Hawierzowie, Frydku-Mistku, Orłowej, Boguminie, Trzyńcu i Jabłonkowie. Magazyn jest dostępny także online na stronie www.tramwajcieszynski.pl. Tramwaj Turystyczny jest bezpłatny.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama