, wtorek 19 czerwca 2018
Miasteczko rowerowe w Czeskim Cieszynie
Boisko jest ważne - bo wiele dziecioków tutaj nauczy się pedałować lub pokocha jazdę na dwóch kółkach. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Miasteczko rowerowe w Czeskim Cieszynie

red.
Czeski Cieszyn jest miastem, które posiada dziecięce boisko do nauki bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, na rowerze, piechotą. Każdy rodzic wie, że nie jest łatwo nauczyć dziecko jeździć na rowerze, a rowerowe miasteczko jest idealnym miejscem pedałowania, jednocześnie przestrzegania przepisów ruchu drogowego, a dodatkowo często przełamania strachu.

Teoria nauczana jest w tamtejszych szkołach w trakcie całego roku szkolnego, a w "ciepłych" miesiącach na zewnątrz odbywają się zajęcia praktyczne właśnie na boisku, na którym jazdy oraz przepisów uczy Straż Miejska.

Boisko jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich w wakacje. Przede wszystkim można tu dla dzieci bezpłatnie wypożyczyć rowery, małe rowerki z bocznymi kółkami, hulajnogi i kaski. Miejsce już cieszy się dużym zainteresowaniem również przyjezdnych, często z Polski.

Boisko jest ważne - bo wiele dziecioków tutaj nauczy się pedałować lub pokocha jazdę na dwóch kółkach.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Zapomnieli napisać, gdzie dokładnie się znajduję.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama