, piątek 15 listopada 2019
Gdzie i od kiedy nad wodę?
Otwierają się kąpieliska na Śląsku Cieszyńskim. fot: UM StrumieńDodaj do Facebook

Gdzie i od kiedy nad wodę?

KT
Okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że swoje bramy otwierają miejskie kąpieliska na Śląsku Cieszyńskim.

Od 31 maja korzystać można z miejskiego kąpieliska w Strumieniu, który mieści się przy ulicy Młyńskiej 14. W czerwcu basen będzie czynny od godz. 10.00 do 18.00, a w lipcu i sierpniu od godz. 9.00 do 19.00. Będzie się nim można cieszyć aż do 2 września br. Koszty jaki zapłacimy na wstępie to 10 zł dla osoby dorosłej, 7 zł dla studentów i seniorów, 6 zł dla dzieci w wieku szkolnym. Cena jest niższa również dla odwiedzających po godz. 16.00.

W ubiegły weekend został otwarty basen w Czeskim Cieszynie, przy ulicy Hornickiej 737. Kąpielisko jest otwarte codziennie w godz. 9.00 – 20.00. Podobnie jak ten w Strumieniu funkcjonować będzie do 2 września br. Za wstęp osoby dorosłej zapłacimy 80 koron, dzieci i młodzież do 18 roku życia i seniorzy- 40 koron, dzieci do 6 rok życia mogą korzystać z basenu za darmo, natomiast koszt biletu rodzinnego to kwota 150 koron.

Równie popularne wśród Polaków kąpielisko w Karwinie, zlokalizowane przy ulicy Havirskiej 183, otwiera swoje bramy codziennie w godz. 9.00 – 19.00. Tutaj obowiązują takie same ceny jak w przypadku czeskocieszyńskiego basenu.

Na otwarcie kąpieliska miejskiego w Cieszynie przy Al. J. Łyska będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ponieważ jest ono planowane dopiero w połowie czerwca.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama