, piątek 29 marca 2024
Cieszyńscy pływacy z sukcesami w Radlinie
Łukasz Widzik, trener, razem ze zwycięzcami mistrzostw plywackich w Radlinie. fot: mat. pras.

Dodaj do Facebook

BŚ/mat.pras.
Mistrzostwa Polski Juniorów w Radlinie okazały się szczęśliwe dla cieszyńskich pływaków. Marcin Chrapek zdobył trzy medale w rywalizacji juniorów.

W Radlinie, na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 2-3 marca odbyły się Mistrzostwa Śląska Juniorów 14,15,16-18 lat w pływaniu.

Podczas zawodów, po raz kolejny dobrze spisał się cieszyński zawodnik Marcin Chrapek, który zdobył dwa srebrne medale na dystansach 200 i 400 m w stylu dowolnym oraz brązowy medal na dystansie 1500 m także stylem dowolnym.

Medal z Radlina przywiozła także Matylda Faruzel, która wywalczyła srebro na 100 m stylem klasycznym. Pływaczka zajęła także 7. miejsce na 800m stylem dowolnym oraz 10. na 400m dowolnym.

W zawodach wzięła również udział Dominika Kustra, której najlepszym rezultatem było zajęcie 6. miejsca na 800m stylem dowolnym oraz dwa 7. miejsca na 400 i 200 m w stylach dowolnym i grzbietowym.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

cieszyński sport ratuje pływanie, karate i ping-pong, Ligoccy oraz I.Jeleń reprezentują go symbolicznie w świecie - czekamy na hokej!