, wtorek 25 luty 2020
Żyła i Kajetanowicz nominowani
Czterokrotnie po ten sam tytuł sięgał wiślanin – Adam Małysz.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Żyła i Kajetanowicz nominowani

red.
Dwaj sportowcy pochodzący ze Śląska Cieszyńskiego – Piotr Żyła i Kajetan Kajetanowicz – mają szansę na zdobycie tytułu Najlepszego Sportowca Polski 2017 Roku w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Czterokrotnie po ten sam tytuł sięgał wiślanin – Adam Małysz.

Do plebiscytu nominowano 20 polskich sportowców. Żyła i Kajto znaleźli się wśród zawodników takich jak: Paweł Fajdek, Kamil Glik, Joanna Jędrzejczyk, Adam Kszczot, Łukasz Kubot, Michał Kwiatkowski, Robert Lewandowski, Kamil Stoch czy Anita Włodarczyk.
Piotr Żyła w 2017 roku sięgnął po brązowy medal w konkursie indywidualnym na dużej skoczni, a także po złoto w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata w Lahti. Zajął drugie miejsce w prestiżowym Turnieju Czerech Skoczni oraz w dużym stopniu przyczynił się do zdobycia przez Polskę Pucharu Narodów. Natomiast Kajetan Kajetanowicz trzeci raz z rzędu został rajdowym mistrzem Europy. Do tej pory nikomu się to nie udało. W tym roku wygrał również dobrze znane Kryterium Asów Karowej podczas Rajdu Barbórka. Takie osiągnięcia z pewnością zasługują na nominację!

Jak głosować na swoich faworytów? Wystarczy kliknąć w link, później wybrać sportowca, na którego chcemy oddać głos, potwierdzamy swój głos za pomocą jednej z proponowanych metod i i odpowiadamy na otwarte pytanie (jeżeli chcemy wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest samochód).
Głosowanie internetowe potrwa do 5 stycznia 2018 roku. Głosować można raz na 24 godziny.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama